play_circle_outline On Air

उकाली ओराली

play_circle_outline On Air

उकाली ओराली

विश्वभर कोरोनाका कारण मृत्यु हुनेको संख्या ३ लाख २४ हजार नाघ्यो: ४९ लाख ८२ हजार संक्रमित

0

जेठ ०७, कोरोना भाइरसका कारण विश्वभर मृत्यु हुनेको संख्या ३ लाख २४ हजार नाघेको छ ।आज बिहानसम्ममा कोरोना संक्रमणका कारण विश्वभरमा मृत्यु हुनेको संख्या ३ लाख २४ हजार ५०८ पुगेको हो ।सबैभन्दा धेरै अमेरिकामा ९३ हजार ५१९ को मृत्यु भएको छ ।बेलातयतमा ३५ हजार ३४१, इटलीमा ३२ हजार १६९, फ्रान्समा २८ हजार २२, स्पेनमा २७ हजार ७७८ कोरोना संक्रमितको मृत्यु भइसकेको छ ।हालसम्म ४९ लाख ८२ हजार ३१५ जनामा कोरोना संक्रमण देखिसकेको छ । यसमध्ये १९ लाख ५८ हजार ३२५ जना निको भइसकेका छन् ।२६ लाख ९९ हजार ४८२ संक्रमितको उपचार भइरहेको छ । यसमध्ये २६ लाख ५४ हजार ४२ को स्वास्थ्य अवस्था मध्यम रहेको छ भने ४५ हजार ४४० को अवस्था गम्भीर रहेको छ ।


यसैबीच पछिल्लो २४ घण्टामा विश्वभरमा ९४ हजार ७५१ कोरोना संक्रमित थपिएका छन् ।सबैभन्दा धेरै अमेरिकामा २० हजार २८९ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ ।ब्राजिलमा १६ हजार ५१७, रुसमा ९ हजार २६३, भारतमा ६ हजार १४७, पेरुमा ४ हजार ५५०, बेलायतमा २ हजार ४१२ कोरोना संक्रमित २४ घण्टामा थपिएका छन् ।(एजेन्सी)

Share.

Leave A Reply