play_circle_outline On Air

रमझम साझ

play_circle_outline On Air

रमझम साझ

थाइल्याण्डमा गोलीकाण्ड,ज्यान गुमाउनेको संख्या २१ पुग्यो

0

माघ २६,
थाइल्याण्डको उत्तर–पूर्वमा रहेको शहर नाखोन रातचासिममा एक जुनियर सैनिक अधिकारीले अन्धाधुन्ध गोली चलाउँदा ज्यान गुमाउनेको संख्या २१ पुगेको छ ।

अरु ३१ जना घाइते भएका छन् । ती सैनिक जवानले शनिबार सैनिक क्याम्पमा आफ्ना कमाण्डरको गोली हानी हत्या गरेर स्थानीय सपिङ सेन्टरमा पनि अन्धाधुन्ध गोली चलाएका हुन् । जंकाराफंथ थोमा नाम गरेका ती सैनिक रातभर सोही सपिङ सेन्टरमा लुकेका थिए । जवाफी कारवाहीको क्रममा आक्रमणकारी थोमा आइतबार बिहान मारिएको थाइ प्रहरीलाई उद्धृत गर्दै समाचार संस्था रोयटर्सले जनाएको छ।कोरातका नामले समेत चिनेने नाखोन रातचासिम शहरको सपिङ सेन्टरमा उनले अन्धाधुन्ध गोली चलाएका हुन् । आक्रमणकारी थोमाले सामाजिक सञ्चालमा केही सामग्री पोस्ट गरेका छन् । तर उनले आक्रमण किन गरेका हुन् भन्ने खुलेको छैन ।

Share.

Leave A Reply