play_circle_outline On Air

कायाकैरन

play_circle_outline On Air

कायाकैरन

उवासंघ चितवन निर्वाचन अपडेट: तीन हजार १४१ जनाले गरे मतदान, केही समयपछि नतिजा आउँदै

0

उद्योग वाणिज्य संघ चितवनको नयाँ नेतृत्वका लागि आज भइरहेको मतदान साँझ ५ बजे सकिएको छ ।

उद्योग वाणिज्य संघ चितवनका कार्यक्रम अधिकृत निल केसीले दिएको जानकारी अनुसार जम्मा मतदाता तीन हजार ७४८ रहेकोमा तीन हजार १४१ जना मतदाताले मतदान गरेका छन् । जम्मा ८३ प्रतिशत मतदान भएको देखिन्छ । विद्युतिय मेसिनमार्फत् मतदान भएकोले मतगणनाको परिणाम आजै डेढ घण्टाभित्र आइसक्छ ।

आज बिहान ९ बजेबाट सुरु भएको मतदानमा अध्यक्षतर्फ राजु श्रेष्ठ र ज्ञानेन्द्रमान शाक्य चुनावी प्रतिस्पर्धामा छन् । शाक्यको प्यानलमा रहेका वरिष्ठ उपाध्यक्ष चुननारायण श्रेष्ठ, उपाध्यक्षहरु सुमनकुमार श्रेष्ठ र भोजराज कँडेल भने निर्विरोध भएका छन् । अध्यक्षसहित अन्य केही कार्यसमितिको सदस्यको लागि आज निर्वाचन भएको हो । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी नेकपाको समर्थन राजु श्रेष्ठलाई छ भने कांग्रेसको समर्थन शाक्यलाई रहेको छ ।

Share.

Leave A Reply