play_circle_outline On Air

गीतसंगीत

play_circle_outline On Air

गीतसंगीत

संघीय संसदीय सुनुवाई समितिको बैठक बस्दै

0

वैशाख ३ ।
संघीय संसदको संसदीय सुनुवाई समितिको बैठक आज बस्दैछ । सर्वोच्च अदालतको न्यायाधीश नियुक्तिका लागि सिफारिस ५ जना र निर्वाचन आयोगका प्रस्तावित प्रमुख आयुक्तविरुद्ध परेका उजुरी सम्बन्धमा निर्णय गर्दै सुनुवाईको मिति तय गर्न समिति बैठक बोलाइएको हो । सर्वोच्च अदालको प्रस्तावित न्यायाधीशहरुविरुद्ध ५ र प्रमुख आयुक्तविरुद्ध ६ वटा उजुरी परेको संघीय संसद सचिवालयले जनाएको छ । न्याय परिषद्ले गत चैत १८ गते सर्वोच्चको न्यायाधीशमा हरि फँुयाल, कुमार रेग्मी, प्रकाश ढुंगाना, सुष्मलता माथेमा र मनोजकुमार शर्माको नाम सिफारिस गरेको थियो । ढुंगानाविरुद्ध दुई र फुयाँलविरुद्ध एउटा उजुरी परेको छ । न्यायाधीश नियुक्ति प्रक्रियामा नै प्रश्न उठाउदै थप दुईवटा उजुरी परेका छन् । यस्तै प्रमुख निर्वाचन आयुक्तमा सिफारिस दिनेशकुमार थपलियाविरुद्ध ६ वटा उजुरी परेका छन् ।

Share.

Leave A Reply