पूर्वी चितवन गजल मञ्चको आयोजनामा आगामी चैत १७ गते प्रणयमा प्रकट कार्यक्रम हुने

0

फाल्गुन २८ । पूर्वी चितवन गजल मञ्चको आयोजनामा आगामी चैत १७ गते प्रणयमा प्रकट कार्यक्रम हुने भएको छ । रत्ननगरमा हुने सो साहित्यिक कार्यक्रम अन्तर्गत कवि,गीतकार तथा गजलकार प्रकट पंगेनी ‘शिव’को एकल प्रस्तुति संगै बरिष्ठ साहित्यकारहरुको प्रस्तुति रहने गजल मञ्चका अध्यक्ष रवि रोषीले जानकारी दिए । कार्यक्रममा बरिष्ठ गजलकार केशवराज आमोदी,साहित्यकारहरु एलबी क्षेत्री,पुष्पअधिकारी अञ्जली,भूपिन व्याकुल,सुमन घिमिरे,राजेन्द्र घायल,कवयित्री मीना श्रेष्ठ लगायतका श्रष्टाहरुको विविध प्रस्तुति रहने अध्यक्ष रोषीले जानकारी दिए । चितवनको साहित्य क्षेत्रमा भईरहेको विकासलाई अझ मजबुत बनाउन बरिष्ट साहित्यकारहरुलाई एक ठाउँमा भेला गरेर कार्यक्रम गर्न लागिएको उनले जानकारी दिए । सो कार्यक्रममा गजल,कविता र मुक्तक विधाबाट साहित्यलाई उल्लेखनीय योगदान दिने साहित्यकारहरुलाई सम्मान समेत गरिने छ । कार्यक्रमको प्रमुख अतिथि कान्तिपुरका सम्पादक तथा लेखक अखण्ड भण्डारी रहने छन ।

Share.

Leave A Reply