play_circle_outline On Air

देउराली

play_circle_outline On Air

देउराली

रियाल, दिर्हाम र रिंगिटको मूल्यमा बढोत्तरी

0

मंसिर २०, नेपाल राष्ट्र बैंकले आज तोकेको विनिमय दर अनुसार एक साउदी रियालको खरिददर २७ रुपैयाँ ३९ पैसा र विक्रिदर २७ रुपैयाँ ५५ पैसा रहेको छ । त्यस्तै, कतारी रियाल एकको खरिददर २८ रुपैयाँ २० पैसा र विक्रिदर २८ रुपैयाँ ३७ पैसा छ ।
युएई दिर्हाम एकको खरिददर २७ रुपैयाँ ९७ पैसा र विक्रिदर २८ रुपैयाँ १३ पैसा तोकेको छ । मलेसियन रिंगिट एकको खरिददर २५ रुपैयाँ २५ पैसा र विक्रिदर २५ रुपैयाँ ४० रहेको छ ।
कोरियन वन १ सयको खरिददर ९ रुपैयाँ ४७ पैसा र विक्रिदर ९ रुपैयाँ ५२ पैसा रहेको छ । एक कुवेती दिनारको एकको खरिददर ३ सय ४० रुपैयाँ ३४ पैसा छ भने विक्रिदर ३ सय ४२ रुपैयाँ ३३ पैसा रहेको छ । एक बहराइन दिनारको खरिददर २ सय ७२ रुपैयाँ ३५ पैसा र विक्रिदर २ सय ७३ रुपैयाँ ९४ पैसा रहेको छ । नेपाल राष्ट्र बैंकले तोकेको दरमा वाणिज्य बैंकहरुले भने केही रकम तलमाथि गरेर मूल्य तोक्न सक्नेछन् ।

Share.

Leave A Reply